افزایش ممبر تلگرام – ترفندهای افزایش اعضای کانال تلگرام

ممبر تلگرام، افزایش ممبر تلگرام، تبلیغات بیستکا
نوشته شده توسط : سولماز کریمی

فهرست مطالب

ممبر تلگرام چیست؟

اصطلاح ممبر از کلمه انگلیسی Member، به معنای عضو می آید. در واقع منظور از ممبر تلگرام همان اعضای تلگرام هستند. یکی از ویژگی های جالب و کاربردی پیام رسان تلگرام، این است که شما می توانید در این پیام رسان، کانال و گروه تشکیل داده و محتوایی را با کاربران خود به اشتراک بگذارید. هدف از ایجاد این کانال ها در تلگرام این است که اعضای شما محتوایی را که منتشر می کنید، ببینند.

همانطور که در دنیای واقعی وقتی که حرفی برای گفتن داریم دوست داریم که توسط افراد بیشتری شنیده شود، در پیام رسان تلگرام نیز بحث به همین صورت است. مدیران کانال تلگرامی دوست دارند، که محتوای کانال آنها پر بیننده باشد. این موضوع در زمینه تبلیغات در پیام رسان ها بسیار موثر است. به طوریکه در کانال تلگرامی می توان تبلیغات انجام داد و درآمدی نیز از این طریق کسب کرد. پس نتیجه می گیریم که مدیران کانال ها به دنبال افزایش ممبر خود هستند. در این پست از آموزش های تلگرام ما در مورد ربات افزایش ممبر کانال تلگرام و افزایش ممبر واقعی، خرید ممبر تلگرام و فیک ممبر رایگان اطلاعاتی را به شما می دهیم، تا بتوانید ممبر کانال تلگرامی خود را افزایش دهید.

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام، افزایش ممبر تلگرام، تبلیغات بیستکا

افزایش ممبر تلگرام، یکی از دغدغه های مدیران کانال های تلگرامی است. همیشه مدیران کانال ها دنبال راه هایی برای افزایش ممبر تلگرام هستند. اما راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. ما در اینجا به شما راه های افزایش ممبر تلگرام را معرفی می کنیم. این روش ها هم شامل خرید ممبر تلگرام است و هم اینکه افزایش رایگان ممبر تلگرام، که شما می توانید با خواندن این مقاله راهی را برای افزایش ممبر تلگرام انتخاب و ممبر های کانال تلگرام خود را افزایش دهید. برخی از این روش ها برای افزایش اعضای کانال سروش هم کاربرد دارند. با تبلیغات بیستکا همراه باشید.

برنامه افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام توسط مدیر کانال

یکی از راه های معمول برای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام، افزایش از طریق اضافه کردن اعضا توسط مدیر یا مدیران کانال است. در این روش مدیر کانال، می تواند مخاطبان گوشی خود را در کانال تلگرامی عضو کند. اما با استفاده از این روش فقط امکان اضافه کردن تا 200 نفر وجود دارد و بیشتر از 200 نفر را تلگرام اجازه اضافه کردن نمی دهد. یکی از معایب این روش این است که شما فقط مخاطبانی را می توانید اضافه کنید که آنها نیز شماره شما را دارند، در واقع دوست متقابل شما محسوب می شوند. در غیر اینصورت تلگرام به شما اجازه اضافه کردن ممبر را نمی دهد. در صورتی که تمایل به داشتن بیش از 200 ممبر دارید، پس باید از روش های دیگری استفاده کنید.

ترفند افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام : محتوای جذاب

محتوای جذاب و با کیفیت در کانال تلگرام، افزایش ممبر کانال تلگرام، تبلیغات بیستکا

در قسمت قبلی گفتیم که مدیران کانال های تلگرامی بیش از 200 نفر را نمی توانند در کانال خود، اضافه نمایند؛ بنابراین بعد از این، افراد باید به میل خود عضو کانال تلگرامی شما شوند. اما این چگونه ممکن است؟

ما در اینجا ترفندی برای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام آموزش خواهیم داد. برای این کار کانال شما باید دارای محتوا و همچنین موضوع جذاب و پرطرفدار باشد که احتمال جست و جو کانال تلگرامی شما، توسط کاربران افزایش یابد. به این ترتیب امکان اینکه افراد زیادی در کانال شما عضو شوند و ممبر واقعی کانال تلگرامی شما افزایش یابد، نیز بیشتر می شود. پس حتما سعی کنید کانالی که می سازید دارای موضوع و محتوای جذاب و پر مخاطب باشد. استفاده از ویدئو نیز می تواند در افزایش و ماندگار شدن ممبر واقعی کانال تلگرامی موثر باشد. اگر پست های شما اختصاصی و جذاب باشد، امکان اینکه اعضا محتوای شما را برای دیگران یا در گروه های دیگر ارسال کنند بیشتر است. این موضوع باعث می شود، کاربران دیگر از طریق لینک کانال، عضو آن شوند. با این روش شما رایگان و بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید ممبر کانال تلگرام خود را افزایش می دهید و بازدهی تبلیغات بازدیدی و تبلیغات کلیکی کانال خود را بالا می برید.

ممبر تلگرام ارزان : تبادل لینک کانال در کانال های پر مخاطب تلگرامی

ممبر تلگرام ارران روشی است که، شما می توانید با مدیران کانال های پر مخاطب در ارتباط بوده و لینک کانال خود را برای آن ها بفرستید. این کانال های پر مخاطب معمولا با دریافت مبلغی، لینک کانال تلگرام شما را در ساعاتی مشخص، در کانال خود قرار می دهند. اعضای این کانال های پر مخاطب می توانند در صورت تمایل، در کانال شما عضو شوند. با توجه با بالا بودن تعداد اعضای این کانال های تلگرامی، احتمال بازدید و عضویت در کانال شما نیز به همین ترتیب افزایش می یابد.

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام، افزایش ممبر تلگرام رایگان، تبلیغات بیستکا

خرید ممبر تلگرام، از جمله روش های معمول برای افزایش ممبر کانال تلگرام محسوب می شود. برخی مواقع فرصت زیادی نداریم و می خواهیم به سرعت تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهیم. در این صورت می توانیم از روش های خرید ممبر کانال تلگرام استفاده کنیم. این روش ها معایب و مزایایی برای خریداران دارد. در این روش اعضای کانال تلگرامی شما، به سرعت به تعداد قابل توجهی می رسد. این تعداد را شما می توانید هنگام خرید با توجه به پکیج های موجود مشخص کنید که مثلا 500، 1000 یا 2000 ممبر باشد. در حالی که اگر شما می خواستید به روش های معمول به این تعداد ممبر برسید، باید زمان زیادی را منتظر می ماندید و البته فعالیت های زیادی نیز انجام می دادید. اما با این روش بدون دردسر و به سرعت تعداد ممبر کانال تلگرام شما افزایش می یابد. در این حالت محبوبیت کانال شما بیشتر می شود. اما بهتر است بدانید که این روش معایبی نیز دارد. دراین روش شما از واقعی و ایرانی بودن اعضای اضافه شده مطمئن نخواهید بود و گزارش شفافی نیز به شما ارئه نمی شود. این موضوع برای مدیران کانال ها کمی نگران کننده است.

ربات افزایش ممبر کانال تلگرام

در این روش، با استفاده از ربات افزایش ممبر کانال تلگرام، می توانید ممبرهای کانال را افزایش دهید. البته بد نیست بدانید  کاربران از طریق ربات اضافه می شوند و اصطلاحا به آن ها کاربران فیک گفته می شود. گرچه برخی از شرکتهای فعال در زمینه افزایش ممبر، این مورد را تضمین می کنند که اعضای اضافه شده واقعی و ایرانی هستند. شما می توانید با تحقیق و آگاهی از این شرکت ها، پکیج های افزایش ممبر را خریداری کنید. توجه داشته باشید که عضوگیری در این روش نیز از طریق ربات انجام می شود و باز هم تضمین دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

تبلیغات کانال تلگرام

تبلیغات کانال تلگرام، ربات افزایش ممبر تلگرام، تبلیغات بیستکا

شما می توانید کانال تلگرام خود را در سایت ها یا در سایر شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. با قرار دادن لینک کانال تلگرام در سایت ها یا سایر شبکه های اجتماعی، شانس عضویت در کانال شما توسط کاربران بازدیده کننده افزایش می یابد. شما می توانید لینک کانال خود را در اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک، گوگل پلاس و یا وب سایت خودتان قرار دهید.

افزایش مدیران کانال

در کانال های تلگرامی، امکان اضافه کردن چند نفر به عنوان ادمین کانال، وجود دارد. این ویژگی می تواند به شما در افزایش تعداد فالور نیز کمک کند. با افزایش تعداد ادمین ها، علاوه بر اینکه هر کدام می توانند در تولید محتوای کانال کمک کنند، به واسطه دوستان و کانال هایی که عضو هستند نیز می توانند لینک کانال را تبلیغ و کاربران زیادی را از این طریق جذب کنند.

اتصال سایت وردپرسی به تلگرام

البته این کار کمی تخصصی است و شاید کاربران عادی نتوانند به تنهایی آن را انجام دهند. اما می توان با کمی جست و جو در اینترنت، از این روش کاربردی استفاده کرد. در این روش از یک افزونه وردپرس به نام Telagram for WP استفاده می شود. از طریق این افزونه می توان مطالب را  به طور خودکار از سایت وردپرسی وارد کانال تلگرام کرد. همچنین با پارامترهایی که در این افزونه تعریف شده است، می توان برای ارسال مطالب در تلگرام الگوی ارسال تعریف کرد. این الگو می تواند شامل تعیین هشتک، نمایش تصاویر شاخص، تعیین تعداد کلمات در توضیحات و… باشد. شما به کمک این روش می توانید مطالب زیادی را در کانال خود قرار دهید؛ همچنین می توانید اعضای وب سایت خود را به سمت کانال تلگرامتان هدایت کنید. ناگفته نماند که این روش کمک می کند تا شما روی کیفیت مطالب نیز تمرکز کنید و منجر به جذب مشتری شود.

تولید محتوای متناسب با نظر کاربر

شما می توانید در کانال تلگرام، لینک ارتباط با ادمین کانال را قرار دهید؛ سپس به صورت دوره ای در کانال خود پیغام گذاشته و از کاربران بخواهید تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد محتوای کانال برای شما ارسال نمایند. به این صورت می توانید، محتوا را بر اساس نظرات و سلایق کاربران خود بهینه کنید. این روش چند مزیت اساسی دارد. اول اینکه تعامل با کاربران حس خوبی به آنها می دهد و آنها متوجه می شوند که صرفا با یک ربات تولید کننده محتوا رو به رو نیستند. دومین مزیت این است که اعضای کانال در این صورت ماندگارتر می شوند و حتی شاید لینک کانال شما را برای دوستان و آشنایان خود بفرستند. این موضوع خود باعث افزایش اعضای کانال تلگرام می شود.

زمانبندی مناسب برای ارسال محتوا در کانال تلگرام

علاوه بر جذاب و کاربردی بودن محتوای کانال ها، باید دقت کنید که محتوا به صورت دوره ای و منظم منتشر شود. اینطور نباشد که در طول روز چندین پست پشت سر هم بفرستید و چند روز هم اصلا هیچ مطلبی قرار ندهید. ارسال محتوا باید بصورت منظم و مستمر باشد. هر مطلبی که تولید می کنید باید جدید و جذاب باشد. از قرار دادن مطالب تکراری بپرهیزید، زیرا مخاطب نسبت به محتوای شما بی اهمیت می شود و چه بسا کانال تلگرام شما را ترک کند.

توصیه های بیستکایی برای افزایش ممبر تلگرام

علاوه بر رعایت مطالب ذکر شده در بالا، سعی کنید کانالی که ایجاد می کنید کانال Public یا همان کانال عمومی باشد تا در نتیجه جست و جوی کاربران نام کانال تلگرام شما نیز آورده شود. علاوه بر این سعی کنید نام لینکی که برای کانالتان انتخاب می کنید، کوتاه باشد. این مساله از نظر روانی بار مثبتی برای کاربر دارد و راحت تر در خاطر سپرده می شود. در نتیجه امکان معرفی کانال شما به دیگران از طریق اعضای کانال بیشتر می شود.

تبلیغات در سروش

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

محبوب ترین مقالات

bistka support icon

مشاوره رایگان برای تبلیغات

برای داشتن تبلیغات پربازده، به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ما مشاوره کنید

آیدی تلگرام : @Bistka_CRM

در مورد تبلیغات بیستکا سوالی دارید؟

با کارشناسان ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید

پشتیبانی بیستکا در تلگرام @Bistka_Crm
ارتباط با بیستکا