تماس تصویری، چت ویدیوی در ایمو و تانگو و ویدوگرام

تماس تصویری، تبلیغات بیستکا
نوشته شده توسط : سولماز کریمی

فهرست مطالب

بهترین تماس تصویری: نرم افزارهای ایمو، تانگو و معرفی ویدوگرام جهت برقراری تماس تصویری در تلگرام

زمانی که برای اولین بار تلویزیون مهمان خانه های مردم شد، نام “جعبه جادویی” را برای آن انتخاب کردند. جعبه ای که می توانستند از طریق آن صدا و تصویر کسی را که کیلومترها از آن ها دور است، بشنوند و ببینند. در آن زمان کسی حتی تصورش را هم نمی کرد که بتواند با جعبه ای کوچک از تلویزیون به صورت تصویری صحبت کند. تماس تصویری روزی، چیزی شبیه به رویای پرواز بود که عده ای در آرزوی دست یافتن به آن بودند.

اولین تماس تصویری در یک مارس 1936، در اداره پست آلمان، برقرار شد. این تماس با استفاده از تلفن بر روی صفحه‌ای از جنس لامپ اشعه کاتدی، با سرعت 25 فریم بر ثانیه، انجام شد که در نوع خود مثال زدنی بود. بعد از شروع اولین تماس تصویری، کم کم با پیشرفت و گسترش اینترنت و پیام رسان های مختلف، دغدغه افراد از “اولین تماس تصویری” به “بهترین تماس تصویری” تغییر کرد. امروزه نرم افزارهای تماس تصویری زیادی وجود دارد که برای به دست آوردن جایگاه “بهترین برنامه چت تصویری” در حال رقابت با هم هستند.

در این پست از تبلیغات بیستکا، به معرفی نرم افزارهای تماس تصویری ایمو و تانگو خواهیم پرداخت. علاوه بر این با ویدوگرام، نرم افزاری برای برقراری تماس تصویری در تلگرام، نیز آشنا می شوید.

بهترین تماس تصویری

انتخاب “بهترین گزینه” در دنیای امروز، شبیه به جست و جوی سوزن در انبار کاه است. امروزه در همه زمینه ها به قدری تنوع وجود دارد که هر یک در نوع خود بهترین به حساب می آیند. اما نباید فراموش کرد که برای انتخاب “بهترین ها” همیشه باید معیارها و استانداردهایی وجود داشته باشد که بر اساس آن بتوان گزینه مورد نظر را انتخاب کرد.

برای انتخاب “بهترین تماس تصویری” یا به عبارت دیگر “بهترین برنامه چت تصویری” نیز باید استانداردهایی را در نظر گرفت تا بهترین نرم افزار را انتخاب کرد. توصیه ما به شما این است که قبل از هر چیزی انواع نرم افزارهای تماس تصویری را بشناسید:

تماس تصویری، بهترین تماس تصویری، چت تصویری اندروید، تبلیغات بیستکا

 1. برنامه چت تصویری جهانی
 2. تماس تصویری بدون اینترنت
 3. نرم افزارهای تماس تصویری مانند ایمو، تانگو و ویدوگرام

بعد از شناخت این دسته بندی کلی، کار شما برای انتخاب بهترین نرم افزار، راحت تر می شود؛ زیرا می توانید با در نظر گرفتن نیاز های خود، یکی از دسته بندی های بالا را انتخاب کرده و در بین نرم افزارهای همان دسته به دنبال بهترین گزینه بگردید. ما نمونه نرم افزارهایی از هر گروه را به شما معرفی می کنیم تا ضمن آشنایی بیشتر بتوانید گزینه مناسبی برای تماس های تصویری و ویدیویی خود انتخاب کنید و از ارتباط تصویری با دوستان خود لذت ببرید. ویدیو مارکتینگ

برنامه چت تصویری جهانی

برنامه چت تصویری جهانی یا چت تصویری تصادفی جهانی، این امکان را برای شما فراهم می کند که با افراد در نقاط مختلف جهان، بدون شناخت قبلی از آن ها چت کنید. هنگام عضویت در این برنامه ها اطلاعاتی از شما خواسته می شود که بر اساس این اطلاعات امکان جست و جو در نرم افزار و یافتن افراد وجود دارد. علاوه بر این، چت روم تصویری خارجی زیادی نیز وجود دارد که گزینه بسیار مناسبی برای چت تصویری آنلاین خارجی است.

چت تصویری تصادفی به دلیل آشنایی با افراد جدید، به قدری اعتیاد آور است که شما هنگام چت اصلا متوجه گذر زمان نمی شوید. آشنایی با افراد، فرهنگ و زبان های مختلف می تواند فوق العاده جذاب باشد اما باید حواستان باشد که با افراد ناشناس در حال چت هستید پس تمام اطلاعات شخصی خود را در اختیار آن ها قرار ندهید تا بعدا با این اطلاعات از شما سو استفاده نشود.

ما در این قسمت به معرفی چند نرم افزار چت تصویری با مردم جهان می پردازیم تا اگر شما تمایل به انجام چت تصویری تصادفی جهانی دارید از این نرم افزارها استفاده کنید. برای چت تصویری تصادفی فارسی نیز تعدادی برنامه چت تصویری تصادفی ایرانی، توسط برنامه نویسان داخلی نوشته شده است که می تواند در نوع خود جذاب باشد. در ادامه به معرفی چند نمونه برنامه چت تصویری تصادفی خواهیم پرداخت.

برنامه چت تصویری azar

تماس تصویری، برنامه چت تصویری جهانی، بیستکا

 

azar نمونه ای از برنامه های چت تصویری تصادفی جهانی و چت تصویری اندروید و آیفون است که طرفداران زیادی دارد. در قسمت تنظیمات این نرم افزار می توانید، جنسیت و منطقه خود را انتخاب کرده و همچنین جنسیت و منطقه افرادی که با آن ها تماس تصویری برقرار می کنید را ببینید. azar در واقع نوعی برنامه چت با کشورهای خارجی است و فقط محدود به تماس تصویری در ایران نیست؛ بنابراین احتمال دریافت پیام با زبان های مختلف غیر از زبان فارسی در این نرم افزار زیاد است. یکی از ویژگی های برنامه چت تصویری azar، امکان ترجمه پیام های ارسالی و دریافتی است که در این صورت افراد به راحتی می توانند منظور همدیگر را فهمیده و ارتباط خوبی با هم برقرار کنند.

در این نرم افزار همچنین امکان ارسال و دریافت رایگان متن، عکس و پیام های ویدئویی وجود دارد. جست و جو با استفاده از نام کاربری، برقراری ارتباط صوتی و تصویری رایگان و اعمال فیلتر برای نحوه جستجوی دوستان جدید از سایر امکانات این نرم افزار تماس تصویری رایگان است. 

چت تصویری تصادفی جهانی با Chat Alternative

تماس تصویری، بهترین برنامه چت تصویری، چت تصویری آنلاین خارجی، بیستکا

 Chat Alternative، نمونه از برنامه چت با کشورهای خارجی است. کیفیت بالای مکالمه ویدیویی، قابلیت چت به صورت ناشناس، چت نوشتاری و توانایی چت با افراد از کشورهای مختلف از ویژگی های این برنامه چت تصویری جهانی است.

در این برنامه شما می توانید به راحتی دوستان جدیدی پیدا کنید. امکان جست و جوی افراد بر اساس محل سکونت نیز یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار است. این نرم افزار از نمونه نرم افزارهای چت تصویری اندروید به حساب می آید و برای سیستم عامل های دیگر قابل دسترس نیست.

برنامه چت تصویری تصادفی Hello chat – Random video chat

چت تصویری اندروید، برنامه چت تصویری تصادفی، بهترین تماس تصویری، آژانس تبلیغاتی بیستکا

Hello chat – Random video chat یک نرم افزار تماس تصویری جهانی است. با استفاده از این برنامه چت تصویری تصادفی به آسانی می توانید تماس تصویری برقرار کنید و روزانه با هزاران نفر در نقاط مختلف دنیا چت کنید.

این نرم افزار سریع ترین و با کیفیت ترین برنامه چت تصویری اندروید است. در صورت چت تصادفی با افراد دیگر، جزییات و اطلاعات شما نظیر نام،مکان و … نمایش داده نمی شود. با توجه به این که این برنامه ها همگی برنامه چت تصویری جهانی ممکن است با نصب بازار امکان دسترسی و دانلود این نرم افزار را نداشته باشید؛ بنابراین از Google Play برای دانلود نسخه اندروید این برنامه استفاده کنید تا بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

تماس تصویری جهانی با TinyChat

تماس تصویری جهانی، بهترین برنامه چت تصویری، چت تصویری آنلاین خارجی، تماس تصویری

TinyChat نمونه ای از سرویس های چت تصویری آنلاین خارجی است که افراد به طور تصادفی به هم متصل شده و با هم چت می کنند. TinyChat یکی از بزرگترین سرویس های تماس صوتی و تصویری تصادفی است. امکان ساخت چت روم تصویری خارجی یکی دیگر از قابلیت های TinyChat به حساب می آید که محبویت این سرویس را در بین استفاده کنندگان بیشتر می کند.

TinyChat در دو نسخه اندروید و آیفون برای کاربران قابل دسترس است که به راحتی می توانند آن را دانلود و استفاده کنند.

تماس تصویری بدون اینترنت

شاید برای شما تعجب آور باشد که آیا ممکن است تماس تصویری بدون اینترنت برقرار کرد؟ پاسخ این سوال مثبت است. جالب است بدانید؛ نرم افزارهایی وجود دارند که برای چت تصویری در آن ها، به اینترنت و سیم کارت نیازی نیست.

عملکرد این نرم افزارها آنقدرها هم پیچیده نیست. به احتمال زیاد از نرم افزار SHAREit استفاده کرده اید. در این نرم افزار شما از طریق Hotspot وای فای، شبکه ای را ایجاد و افراد نزدیک در محدوده وای فای خود را پیدا کرده و برای آن ها فایل ارسال می کنید. نرم افزارهای تماس تصویری بدون اینترنت نیز دقیقا به همین صورت عمل می کنند. تنها محدودیت آن ها فاصله مکانی است که باید در محدوده وای فای باشد و اگر از این محدوده خارج شود ارتباط قطع خواهد شد.

برای صرفه جویی در هزینه ها و ارتباط های درون سازمانی استفاده از این نرم افزارها، گزینه بسیار مناسبی است. عملکرد این نرم افزار ها چیزی شبیه به بیسیم های تاکی واکی است. باید خاطر نشان کرد که تعداد این نرم افزارها محدود است.

یکی از نمونه های ایرانی،نرم افزار “تماس تصویری دمو” است. این نرم افزار 3 مگابایت حجم دارد اما برای اجرا به 60 مگابایت حافظه نیاز دارد. برد ارتباطی در آن از حداقل 80 متر تا حداکثر 2 کیلومتر است و بستگی به مودم شما دارد. با نصب بازار، به راحتی می توانید این برنامه را دانلود و استفاده کنید. این نرم افزار بیش از 5000 نصب در کافه بازار دارد.

ویدوگرام: تماس تصویری در تلگرام

ویدوگرام، تماس تصویری در تلگرام، تماس تصویری، برنامه چت تصویری اندروید

همان طور که می دانید تلگرام یک پیام رسان آلمانی است که محبوبیت زیادی در بین ایرانیان دارد. این پیام رسان محبوب در ایران بیش از 50 میلیون کاربر فعال دارد. تنها مشکل این پیام رسان محبوب، نداشتن تماس تصویری و صوتی است. کانال‌ های ویدیویی تلگرام

چندی پیش نزدیک به 80% از کاربران تلگرام، از طریق ایمیل از پاول دورف درخواست تماس صوتی و تصویری را داشتند؛ اما وی طی یک توییت اعلام کرد که اصلا قصد انجام این کار را ندارد چون این کاری دردسر ساز است.

همان طور که می دانید تلگرام کاملا اپن سورس بوده و کدهای آن به راحتی قابل دسترس است. این موضوع باعث ایجاد نسخه های غیر رسمی زیادی شده است که یکی از این نسخه های غیر رسمی، ویدوگرام است.

ویدوگرام نوعی نرم افزار چت تصویری موبایل محسوب می‌شود و نسخه Mod شده تلگرام اصلی است، این پیام رسان مستقیما به سرور اصلی تلگرام متصل است و کاملا رایگان است. ویدوگرام بیش از 100 هزار نصب فعال و 3 میلیون بار دانلود دارد. امنیت ویدوگرام همانند تلگرام است و هیچ تفاوتی با نسخه اصلی ندارد و از API های اصلی تلگرام استفاده می کند. مهم ترین مشخصه ی این پیام رسان، امکان برقراری تماس صوتی و تصویری است.

پیام رسان ویدوگرام شباهت بسیار زیادی به تلگرام دارد؛ به طوری که این شباهت زیاد، ممکن است این سوال را در ذهن مخاطب ایجاد کند که ویدوگرام ساخت کجاست؟ ویدوگرام نسخه غیر رسمی تلگرام است که توسط تیم اسمارت گروپ منتشر شده است.

برای دانلود نسخه اندروید ویدوگرام به Google Play و برای دانلود نسخه آیفون به App Store مراجعه کنید. این پیام رسان داری چت تصویری اندروید و ios است؛ اما کاربران دسکتاپ بهتر است به دنبال دانلود ویدوگرام برای ویندوز نباشند چون نسخه دسکتاپ آن فعلا موجود نیست. ما در این بخش به توصیف کامل ویژگی های ویدوگرام می پردازیم:

ویژگی های جدید در ویدوگرام

 1. تب های جداگانه و تفکیک گفت و گوها: در ویدوگرام تب هایی وجود دارد که انواع چت ها را از هم جدا می کند. برای مثال چت های خصوصی شما با مخاطبانتان را، در یک تب قرار می دهد، کانال ها، گروه ها و سوپر گروه ها را نیز از هم جدا می کند. همچنین شما قادر خواهید بود ربات هایی که عضو هستید را نیز در تب جداگانه ای ببینید. این جدا سازی چه سودی دارد؟ این جداسازی امکان مدیریت راحت در تلگرام را برای شما فراهم می کند. شما به سرعت می توانید به چت ها، گروه ها و کانال های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. لیست تماس ها و قسمت “مورد علاقه ها” نیز یکی از دیگر از این تب ها است. علاوه بر این یک تب کلی هم وجود دارد که شما همه موارد را یک جا می بینید. این تب همانند نسخه اصلی تلگرام است.
 2. مشاهده تغییرات عکس پروفایل مخاطبان: در قسمت تنظیمات شما می توانید تغییرات مربوط به عکس پروفایل مخاطبان را به همراه تاریخ و ساعت دقیق تغییر ببینید.
 3. IPTV & Games: این قسمت دو تب جداگانه به نام های تلویزیون و بازی دارد. در تب تلویزیون، شبکه های تلویزیونی سراسری و استانی به همراه چند شبکه بین المللی و شبکه های رادیویی را می توانید به صورت زنده مشاهده کنید. در تب بازی هفت دسته بندی وجود دارد که در هر دسته تعدادی بازی بر اساس موضوع قرار گرفته است.

تماس تصویری در تلگرام، چت تصویری اندروید، بهترین برنامه چت تصویری

 1. فوروارد پیشرفته: شما می توانید پیام های دریافتی از دیگران را ویرایش کرده و بدون نام فرستنده اصلی ارسال نمایید.

 2. Online Content: در این قسمت شما می توانید آن دسته از مخاطبانتان را که در حال حاضر آنلاین هستند، ببینید.

 3. اعلان های ویدوگرام: در این قسمت می توانید هر گونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی که به برنامه ویدوگرام دارید، با زدن دکمه Feedback و نوشتن متن مورد نظر خود ارسال نمایید.

 4. Start Live: با زدن این گزینه می توانید ویدیوی لایو یا زنده ضبط کنید. برای ویدیوی لایو خود نیز می توانید موضوع و توضیحات اضافه کنید تا بینندگان شما سردرگم نباشند؛ همچنین می توانید انتخاب کنید که ویدیوی لایو خود را با چه افرادی به اشتراک بگذارید.
 5. مخفی سازی حالت تایپ: با انتخاب این گزینه، مخاطب شما متوجه حالت Typing… شما نخواهد شد.
 6. آی دی یاب: در این قسمت می توانید با جست و جوی آی دی، شخص مورد نظر را پیدا کرده و با او چت کنید.
 7. تماس تصویری و صوتی: اصلی ترین و مهمترین مشخصه ویدوگرام، امکان برقراری تماس تصویری است. برای برقراری تماس هر دو طرف باید ویدوگرام را نصب داشته باشند. کیفیت تماس ها در این پیام رسان به سرعت اینترنت بستگی دارد.
 8. حالت روح ویدوگرام یا invisible: با فعال کردن حالت روح ویدوگرام، شما با اینکه آنلاین هستید به صورت آفلاین دیده می شوید. در این صورت حتی اگر پیام های دریافتی از مخاطبان خود را نیز ببینید تیک دوم برای آن ها نمایش داده نمی شود.  تبلیغات در کانال های تلگرام 

OOVOO: تماس تصویری با کامپیوتر

نرم افزارهای تماس تصویری با کامپیوتر، مخصوص کاربرانی است که بیشتر وقت خود را پشت کامپیوتر می‌گذرانند و نیاز به برقراری تماس تصویری دارند. مانند کاربرانی که برای برقراری ارتباط با همکاران خود در شهر یا کشورهای دیگر نیاز به برقراری تماس تصویری دارند و نمی‌توانند همزمان هم با دسکتاپ خود کار کرده و هم با گوشی موبایل صحبت کنند؛ بنابراین نرم افزارهای تماس تصویری با کامپیوتر گزینه مناسبی برای آن ها است.

یکی از این نرم افزارها OOVOO است که طرفداران زیادی در میان کاربران دسکتاپ دارد. این نرم افزار حرفه ای مخصوص تماس تصویری با کامپیوتر است ولی نسخه های اندروید و ios آن نیز برای داتلود موجود است.

با استفاده از نرم افزار OOVOO، شما می‌توانید تماس تصویری و صوتی برقرار کنید. همچنین می‌توانید چت نوشتاری نیز با آن داشته باشید. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم افزار تماس تصویری کامپیوتر، این است که شما همزمان می‌توانید با دوازده نفر تماس تصویری داشته باشید بدون این که کیفیت تماس های شما کمتر شود. به برخی از ویژگی های نرم افزار OOVOO در زیر اشاره شده است:

 1.  برقراری تماس های تصویری دو نفره
 2. ضبط و ارسال پیام های ویدیویی در کمتر از یک دقیقه
 3. امکان ایجاد چت روم ویدیویی در وب سایت ها
 4. برقراری چت های متنی تا 12 نفر
 5. برقراری کنفرانس های صوتی تصویری بین 12 کاربر مختلف
 6.  ارسال فایل

با دانلود نرم افزار oovoo برای کامپیوتر، می‌توانید این نرم افزار را روی ویندوز 7، 8 و 10 نصب کرده و استفاده نمایید. شما می‌توانید دوستان خود در اوت لوک، یاهو مسنجر، جیمیل، توتیتر و فیسبوک را در این نرم افزار پیدا کرده و با آن ها چت کرده یا تماس تصویری و صوتی برقرار کنید.

ایمو imo

ایمو پیام رسان صوتی، تصویری و متنی است. این پیام رسان در سال 2010 توسط برنامه نویسان سابق گوگل نوشته شده است. ایمو پیام رسانی متن باز و مبتنی بر وب است که بیش از نیم میلیارد بار دانلود شده است. ایمو نمونه‌ای از نرم افزار چت تصویری موبایل است که برجسته‌ترین ویژگی آن برقراری تماس تصویری است. قابلیت تماس تصویری و صوتی در این پیام رسان حتی بسیار روان‌تر از پیام رسان واتس آپ است. شما با سرعت اینترنت پایین نیز می توانید یک تماس تصویری با کیفیت بالا را تجربه کنید.

ایمو در آپدیت سال 2014 خود، دسترسی نرم افزارهای سوم شخص یا Third Party را مسدود کرد. نرم افزارهای Third Party نرم افزارهایی هستند که توسط توسعه دهندگانی به غیر از توسعه دهنده های اصلی نرم افزار میزبان ایجادشده و قابلیت اجرا در بسیاری از نرم افزارها را دارند. برای مثال بومرنگ قابلیت اجرا در اینستاگرام را دارد، در حالی که توسط تیم توسعه دهندگان اینستاگرام ایجاد نشده است.

ایمو،نصب بازار، نصب ایمو، دانلود ایمو برای اندروید

نصب ایمو

بهترین و آسان ترین راه برای نصب ایمو بر روی دستگاه اندرویدی، نصب بازار یا google play است. علاوه بر نسخه اندرویدی، نسخه قابل دانلود نرم افزار ایمو برای کامپیوتر و آیفون نیز موجود است.

بعد از دانلود ایمو (imo download)، برنامه را روی گوشی یا تبلت خود، طبق مراحل خواسته شده نصب کنید. با اجرای برنامه از شما ابتدا یک شماره موبایل خواسته می شود. دقت کنید که این شماره برای مخاطبان شما نمایش داده می شود و شما نمی توانید این شماره موبایل را از دوستان خود پنهان کنید. کد فعال سازی برنامه نیز به شماره موبایل وارد شده ارسال می شود. با وارد کردن کد فعال سازی، برنامه ایمو برای شما فعال و قابل استفاده خواهد بود.

دانلود ایمو برای کامپیوتر

همان طور که پیش تر نیز گفته شد نسخه دسکتاپ ایمو موجود است و شما می توانید با دانلود ایمو برای کامپیوتر، این برنامه را روی دسکتاپ خود نصب کنید اما باید دقت کنید که نسخه دسکتاپ ایمو مانند سایر نسخه ها مستقل نیست؛ یعنی شما علاوه بر دانلود ایمو برای کامپیوتر باید نسخه موبایلی آن را نیز نصب داشته باشید در غیر اینصورت نمی توانید از نسخه دسکتاپی استفاده کنید.

در نرم افزار ایمو آیدی افراد بر اساس شماره موبایل شناسایی می شود؛ در حالی که دستگاه های کامپیوتری یا دسکتاپی سیم کارت ندارند و فقط اطلاعات روی نرم افزار موبایلی را دریافت و همگام سازی می کنند و به همین دلیل است که نسخه های دسکتاپی این نرم افزار نمی تواند مستقل باشد.

امنیت ایمو

امن بودن یا نبودن بیش از هر چیزی به استفاده شخص از برنامه بستگی دارد. اگر شما در هر پیام رسانی با افراد ناشناس مکالمه کرده و اطلاعات خصوصی خود را در اختیار دیگران قرار دهید، بدون شک حریم خصوصی شما به خطر می افتد و در این صورت هیچ پیام رسانی امن نخواهد بود. حال اگر منظور شما از امنیت، امنیتی در حد CIA یا موصاد باشد باید بگوییم ایمو نمی تواند این امنیت را برای شما فراهم کند. در ایمو چت ها توسط SSL/TSL رمز نگاری می شوند و در حد یک نرم افزار پیام رسان امنیت لازم را فراهم می کند.

ویژگی های ایمو

 1. امکان ارسال درخواست برای پیوستن به ایمو
 2. قابلیت ساخت گروه
 3. قابلیت ساخت شبکه
 4. برقراری تماس صوتی و تصویری در ایمو
 5. تماس های ویدیویی روان و با کیفیت
 6. امکان ساخت ویدیوی لایو
 7. امکان قرار دادن استوری
 8. تغییرات محیط برنامه مانند فوت و رنگ و … از طریق تنظیمات ایمو
 9. ترفندهای مخفی در ایمو، مانند مخفی کردن زمان حقیقی چت ها، مخفی کردن خوانده شدن پیام ها، مخفی کردن عکس پروفایل و مخفی کردن بازدید

معایب ایمو

زمانی که در گروه های ایمو، شخص جدیدی اضافه می شود، اسم شخص نمایش داده نمی شود و فقط شماره تلفن عضو جدید نمایش داده می شود. در این صورت شناسایی افراد از همدیگر کار مشکلی خواهد بود. این یکی از معایب ایمو است مخصوصا اگر تعداد اعضای گروه بیشتر نیز باشد.

تانگو

 تانگو، تانگو چت، آموزش تانگو، تبلیغات در بیستکا

تانگو (نرم افزار) یا تانگو چت، یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای ارتباطی است که در سال 2009 ارائه شد. تانگو برای سیستم عامل اندروید و iOS قابل دانلود و استفاده است.  با استفاده از این نرم افزار می توانید تماس تصویری و صوتی رایگان و با کیفیت بالا با دوستان خود برقرار کنید. در تانگو چت شما می توانید دوستانی از کشورهای مختلف پیدا کرده و با آن ها به گفت و گو بپردازید.

آموزش تانگو: تانگو چت

در این قسمت به معرفی ویژگی های نرم افزار تانگو و آموزش تانگو می پردازیم:

 1. برقراری تماس صوتی رایگان با کیفیت بالا
 2. برقراری تماس تصویری رایگان که برخلاف وی چت با اینترنت 3g هم کیفیت تصویر بالایی دارد.
 3. امکان چت متنی با گرافیکی فوق العاده
 4. دعوت از دوستان برای پیوستن به تانگو
 5. امکان ایجاد چت گروهی
 6. امکان استفاده از نرم افزار با سرعت اینترنت پایین
 7. امکان ارسال عکس و فیلم و صدا برای مخاطبان
 8. جستجو و یافتن تمام دوستانتان که از تانگو استفاده می کنند
 9. پیدا کردن دوستان جدید از طریق ویژگی shanke
 10. پیدا کردن دوستان نزدیک از طریق گزینه Find Friends
 11. امکان باک کردن مخاطبان
 12. وجود بازی های آنلاین

مشکل نصب تانگو

گاهی در بسیاری از فروم ها دیده می شود که کاربران با مشکل نصب تانگو مواجه می شوند و سوالاتی در این زمینه پرسیده می شود؛ برای رفع مشکل نصب تانگو، توصیه می شود که حتما از آخرین نسخه تانگو استفاده کنید و بروزرسانی تانگو را انجام دهید. اگر با بروزرسانی تانگو مشکل شما حل نشد به سایت رسمی تانگو مراجعه کرده و نرم افزار تانگو را از سایت رسمی تانگو دانلود کنید.

شرکت تبلیغاتی

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

محبوب ترین مقالات

bistka support icon

مشاوره رایگان برای تبلیغات

برای داشتن تبلیغات پربازده، به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ما مشاوره کنید

آیدی تلگرام : @Bistka_CRM

در مورد تبلیغات بیستکا سوالی دارید؟

با کارشناسان ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید

پشتیبانی بیستکا در تلگرام @Bistka_Crm
ارتباط با بیستکا