شرکت تبلیغاتی – معرفی شرکت های تبلیغات اینترنتی

آژانس های تبلیغاتی، تبلیغات بیستکا
نوشته شده توسط : سولماز کریمی

فهرست مطالب

شرکت تبلیغاتی

انتخاب یک شرکت تبلیغاتی حرفه ای که بتواند صفر تا صد تبلیغات اینترنتی را با بهترین کیفیت پیش ببرد، همیشه یکی از دغدغه های صاحبان یا فروشندگان محصول بوده است. به احتمال زیاد همه شما اسم برایان تریسی را شنیده اید؛ یکی از بزرگترین و موفق ترین فروشنده های دنیا که کتاب های متعددی در این زمینه تالیف کرده است. برایان تریسی می گوید: فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی و شروع یک رابطه بلند مدت با مشتری است.

در دنیای امروز تمامی کسب و کارها با هدف فروش راه اندازی و مدیریت می شوند. اما همانطور که در تعریف بالا گفته شد برای رسیدن به این هدف بزرگ، یعنی فروش، باید مسیری را طی کرد و اگر این مسیر درست طی شود ما به هدفمان خواهیم رسید. در غیر اینصورت رفته رفته از هدف دورتر می شویم.

طی کردن این مسیر نیاز به تخصص های خاصی دارد که خود کسب و کارها به تنهایی نمی توانند در این زمینه متخصص شوند و باید کار را به کاردان بسپارند. اینجاست که شرکت تبلیغاتی نقش پر رنگ تری پیدا می کند. کانون های تبلیغاتی در واقع مجموعه هایی هستند که مشتریان متعدد و متنوعی دارند. این مراکز به عنوان یک واسط عمل می کنند و مشتری نهایی را به محصول یا خدمات مورد نظر خود می رسانند. بنگاه تبلیغاتی همان طوری که از نامش نیز مشخص است، بنگاهی است که از افراد و کسب کارها جداست و صرفا کار تبلیغات را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهد.

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت، شبکه های اجتماعی و تبلیغات تلگرام، آژانس های تبلیغاتی فعالیت های خود را در بستر اینترنت و با استفاده از شبکه های اجتماعی انجام می دهند. تبلیغات اینترنتی در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین شکل تبلیغات است که با هر میزان بودجه ای می توان آن را انجام داد.

در این مقاله ما قصد داریم شما را با برخی از شرکت های تبلیغات اینترنتی آشنا کنیم.

کانون تبلیغاتی ای نتورک

ای نتورک،تبلیغات بیستکا

یکی از معروف ترین کانون های تبلیغاتی ای نتورک است. شعار ای نتورک، تبلیغات در فضای آنلاین، دسترسی به مشتریان جدید و تجربه فروش بیشتر است. شرکت تبلیغات ای نتورک به وب سایت های فارسی زیادی دسترسی دارد و فضایی را برای تبلیغات در این وب سایت ها اجاره کرده است؛ بنابراین تبلیغات دریافتی از مشتریان را در سایت ها قرار داده و به این ترتیب میلیونها بازدید کننده می توانند تبلیغات را ببینند.

انواع تبلیغات اینترنتی در ای نتورک

تبلیغات بنری

در این نوع از تبلیغات مشتری بنر تبلیغاتی خود را ارائه می دهد و این بنر در سایت هایی که هم موضوع با تبلیغ هستند منتشر می شوند. در این روش شما می توانید، سایت هایی که می خواهید بنر شما در آن ها قرار گیرند را نیز مشخص کنید.

تعرفه این تبلیغات بر اساس تعداد بازدید و تعداد کلیک ها روی بنر محاسبه می شود. با استفاده از تبلیغات بنری، میزان ترافیک سایت مشتری به مقدار قابل ملاحظه ای بالا می رود. این روش، از نمونه روش های معمول در تبلیغات آنلاین است. در این روش حتی اگر کلیکی نیز صورت نگیرد، همین که بنر دیده می شود، در واقع نوعی از تبلیغات صورت گرفته است.

روش RSS Feed

تمامی کسب و کار ها برای تبلیغات به تولید محتوا نیاز دارند. اما مشتریان معمولا اخبار و مقالات سایت ها را دنبال نمی کنند. در این روش تبلیغاتی، کانون تبلیغاتی ای نتورک اخبار وب سایت مشتری را از طریق RSS دریافت و در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار می دهد.

تبلیغات متنی

در این روش، تبلیغات از طریق متن و محتوا صورت می گیرد. از محاسن این روش اینست که با استفاده از متن به طور کامل و دقیق می توانید محصول خودتان را معرفی کنید. همچنین هزینه این روش از تبلیغات بنری کمتر است. این روش از روش های مرسوم جذب مشتری می باشد.

روش هدف گیری مجدد

این روش، از جمله روش های موثر و پر کاربرد در تبلیغات آنلاین محسوب می شود. در این روش تبلیغات به مشتریانی که قبلا از سایت شما بازدید کرده اند نمایش داده می شود. در این روش تبلیغاتی،  شما می توانید مجددا بازدید کنندگان قبلی خود را بر گردانید.

تبلیغات به روش درون اپلیکیشنی 

امروز استفاده از گوشی های هوشمند خیلی بیشتر از لب تاپ ها فراگیر شده است. کاربران بیشتر وقت خود را با گوشی های موبایل و استفاده از اپ های موبایل صرف می کنند. در این روش تبلیغات در اپ های موبایل نمایش داده می شود. البته فعلا برای سیستم عامل اندروید این روش امکان پذیر است.

تعرفه تبلیغات اینترنتی در ای نتورک

محاسبه هزینه به روش CPC

در این روش به ازای هر کلیک روی بنر، هزینه ای دریافت می شود. هزینه تمام شده در این روش، به تعداد کلیک ها بستگی دارد.

محاسبه هزینه به روش CPM

در این روش به ازای هر 1000 باری که بنر تبلیغاتی نمایش داده می شود، هزینه دریافت می گردد.

محاسبه هزینه به روش CPV

این روش بیشتر برای محتواهای ویدئویی کاربرد دارد. روش محاسبه نیز به اینصورت است که، مقدار زمان نمایش ویدئوی تبلیغاتی و یا تعامل کاربران ( کلیک بر دکمه فراخوان ) در نظر گرفته شده و هزینه تبلیغات بر اساس آن با مشتری حساب می شود.

مساله ای که شاید کمی برای مشتریان نگران کننده باشد، پرداخت هزینه بر اساس کلیک های تقلبی است. اینکه چه مقدار از کلیک هایی که بابت آن هزینه دریافت می شود واقعی و چه میزان تقلبی است. آژانس تبلیغاتی ای نتورک برای حل این مشکل، گارانتی کلیلک را عنوان کرده است. یعنی به واسطه تکنولوژی و تجربه تیم ای نتورک کلیک های تقلبی حذف و شما هزینه ای بابت آن پرداخت نخواهید کرد.

شرکت تبلیغاتی دیدوگرام

دیدوگرام، تبلیغات بیستکا

شرکت تبلیغات دیدوگرام کار تبلیغات را بیشتر در شبکه های اجتماعی انجام می دهد. با توجه به اینکه از هر 4 دقیقه ای که افراد وقت خود را در اینترنت صرف می کنند، 1 دقیقه آن به شبکه های اجتماعی مربوط است، تبلیغات در شبکه های اجتماعی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. در واقع امروزه بازار یابی شبکه های اجتماعی از روش های بسیار موثر در تبلیغات اینترنتی به حساب می آید.

اینستاگرام مارکتینگ

بیشترین تمرکز شرکت تبلیغاتی دیدوگرام بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام است. اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی محبوب است. از آنجایی که ماهیت این شبکه اجتماعی بصری است، تاثیر تبلیغات نیز بیشتر است. در زیر روش های تبلیغات دیدوگرام در این شبکه اجتماعی ذکر شده است:

تبلیغ در صفحات بزرگ اینستاگرام

انجام تبلیغات در صفحات بزرگ اینستاگرام، بیشترین بازدهی را به همراه دارد. این شکل تبلیغات برای هر کسب و کاری مطلوب است، اما ارتباط با ادمین این صفحات بسیار دشوار است. کانون تبلیغاتی دیدوگرام با صفحات بزرگ اینستاگرام در ارتباط است. تمامی این صفحات بر اساس محتوا و مطالب در دیدوگرام دسته بندی شده اند و مخاطبان با توجه به نیازهای خود می توانند پیج مورد نظرشان را انتخاب و بنر خود را به بنگاه تبلیغاتی دیدوگرام بسپارند. تبلیغات بنر در صفحات انتخابی شما قرار داده می شود.

تبلیغات ویدئویی اینستاگرام

این روش تبلیغات اینترنتی برای مجموعه هایی مناسب است، که تیزر تبلیغاتی دارند. در این روش تعداد بازدید توسط مشتری تعیین می شود و دیدوگرام ویدئوی مشتری را در صفحات فارسی اینستاگرام قرار می دهد. تبلیغ تا جایی که تعداد بازدید، به عدد مورد نظر مشتری برسد ادامه خواهد داشت. هزینه این روش بر اساس تعداد بازدیدی است که صورت می گیرد. دقت داشته باشید که باید زمان بازدید بیشتر از 3 ثانیه باشد درغیر اینصورت بابت بازدید هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

این روش، سرویس رسمی تبلیغات در اینستاگرام است. هزینه تبلیغات در این روش بالاست و بیشتر برای شرکتهای بزرگ مناسب است. همچنین ایران به دلیل مسائل تحریم، محدودیت هایی در این روش از تبلیغات دارد. یکی از مزایای این روش، هدف گیری با توجه به نیاز و زمینه فعالیت مشتری است.

در این روش مشتری می تواند بر اساس موارد زیر هدف گیری کرده و متناسب با آن تبلیغات انجام دهد.

 • سن
 • جنسیت
 • پلتفرم دستگاه مورد استفاده
 • مکان جغرافیایی
 • علاقمندی های کابران
 • نوع اینترنت مورد استفاده مخاطبان
 • محل نمایش تبلیغات اعم از صفحه اکسپلور یا استوری
 • زمان نمایش
 • جنس محتوای تبلیغ

 

ربات افزایش فالور اینستاگرام

با استفاده از این ربات شما می توانید، فالورهای ایرانی، فعال و مورد نظر برای صفحات خود بیابید.

 • می توانید برای جذب فالور هدف گذاری کنید.
 • پیج رقبایتان را مورد هدف قرار دهید، و به جذب فالورهای آنها بپردازید.
 • یک هشتک را در نظر بگیرید.
 • یا یک محدوده جغرافیایی خاصی را در نظر بگیرید.

کار این ربات صرفا جذب فالور نیست، بلکه با کاربران تعامل واقعی دارد. این تعامل ها می تواند به صورت:

 • لایک کردن
 • قرار دادن کامنت روی پست مخاطب، که توسط خود شما تعیین می شود.
 • فالو کردن
 • آنفالو کردن باشد.

یکی از مزایای این ربات اینست که شما می توانید، بصورت لحظه ای از عملکرد آن گزارش تهیه نمایید. اگر برای کسب کار خود کانال تلگرامی ندارید همین الان اقدام به ساخت کانال نماید.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن موبایل

در این روش تبلیغات به صورت نوتیفیکیشن به گوشی های موبایل مشتریانتان ارسال می شود. احتمال دیده شدن تبلیغات در این روش بسیار بالاست.

روش های ارسال نوتیفیکشن:

 • تبلیغات نوتیفیکیشن دیالوگی
 • تبلیغات نوتیفیکیشن متنی
 • تبلیغات نوتیفیکیشن صوتی
 • تبلیغات نوتیفیکیشن بنری

پرداخت به ازای نصب اپلیکیشن

فرض کنید شما یک اپلیکیشن دارید که هنوز نتوانسته اید آنطور که باید به مخاطبانتان معرفی نمایید.در این روش کانون تبلیغاتی دیدوگرام اپلیکیشن شما رادر شبکه های اجتماعی تبلیغ می کند و به ازای تعداد نصب ها هزینه دریافت می کند.

بنگاه تبلیغاتی تولگرام

تولگرام، تبلیغات بیستکا

بیشترین تمرکز شرکت تبلیغاتی تولگرام بر روی تلگرام است. تولگرام ابزاری برای مدیریت کانال های تلگرامی است. شما می توانید همه کانال های خود را از طریق پنلی که تولگرام در اختیار شما قرار داده است، به صورت متمرکز مدیریت کنید. بدون اینکه نیاز باشد همیشه آنلاین باشید. اما شاید بپرسید چگونه ممکن است؟ به این ترتیب که در پنلی که تولگرام در اختیار شما قرار می دهد، می توانید تمامی نیاز های خود را اعم از زمان و تاریخ قرار گرفتن پست ها تعیین کنید و دیگر نیازی ندارید در آن زمان مشخص آنلاین باشید. شرکت تبلیغاتی تولگرام پست های شما را در زمان تعیین شده در کانالی که مشخص کرده اید قرار می دهد.

بدون داشتن هر گونه تخصصی، می توانید پست هایتان را با دکمه های شیشه ای ارسال کنید و اینگونه جذابیت کانالتان را برای مخاطب بیشتر کنید. همچنین شما می توانید از پست هایتان یک آرشیو داشته باشید که برای ارسال مجدد به راحتی در دسترس شما قرار گیرد.

در روش مرسوم تبلیغات در تلگرام، مدیران کانال به ازای قراردادن تبلیغات در کانال خود درآمد زایی می کنند. در تولگرام علاوه بر اینکه مدیران کانال از روش های مرسوم کسب درآمد می کنند، می توانند به ازای کلیک روی تبلیغات نیز مبلغی را دریافت نمایند.

آژانس تبلیغاتی ادسنسور

ادسنسور، تبلیغات بیستکا

شرکت تبلیغاتی ادسنسور نیز بیشتر به تبلیغات در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و تبلیغ در سروش می پردازد. یکی از کارهایی که کانون تبلیغاتی ادسنسور در جهت شفافیت انجام می دهد، این است که شما می توانید تبلیغاتی را که به ادسنسور سپرده اید به صورت آنلاین رهگیری، مشاهده و از آن گزارش تهیه کنید. در این صورت دیگر نگران کلیک ها یا کاربران تقلبی نخواهید بود.

تبلیغات در تلگرام

روش تبلیغات ادسنسور در تلگرام به شیوه های زیر می باشد:

 • تبلیغات بازدیدی: این روش یکی از محبوب ترین روش های تبلیغ در پیام رسان ها است. هزینه این نوع از تبلیغات نیز بر اساس میزان بازدید محاسبه می شود.
 • تبلیغات در کانال های معروف: که در این صورت تبلیغات در کانال های معروف و پر بازدید نمایش داده می شود.
 • پکیج های ویژه تبلیغات پیام رسان ها: مهمترین مزیت این روش این است که بصورت پکیج پیشنهادی از سمت خود ادسنسور ارائه می شود و هزینه کمتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی دارد.

مساله که در ادسنسور به چشم می خورد این است که این سایت تبلیغاتی، تبلیغاتی کلیکی خود را مسدود کرده است. ادسنسور بر این اعتقاد است که در تبلیغات کلیکی بیشترین میزان تقلب صورت می پذیرد و به صورت شفاف امکان گزارش گیری و پیگیری کلیک ها وجود ندارد. به جای آن روش های بازدیدی و تبلیغ از طریق پست را پیشنهاد می دهد.

تبلیغات در اینستاگرام

تقریبا همه ما می دانیم اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب و پربازد است و کاربران زیادی دارد. بنابراین تبلیغات در این شبکه اجتماعی بسیار حائز اهمیت است. روش های تبلیغات ادسنسور در اینستاگرام به شرح زیر است:

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

این روش، متد تبلیغاتی خود اینستاگرام است.در این روش شما می توانید جامعه هدف تعیین کرده و تبلیغات را بر اساس آن انجام دهید. به طور مثال می توانید تبلیغات را برای یک گروه سنی یا جنسیت خاص، یا یک محدوده جغرافیای مشخص ارسال کنید. یکی از مزیت های این روش این است که شما به طور معمول نمی توانید در اینستاگرام لینک دانلود یا لینک ورود به یک پیج خاص را قرار دهید، ولی در این روش شما می توانید هر لینکی را در هر جایی که می خواهید (مثلا به عنوان استوری) قرار دهید و کابران و بازدیدکنندگان را به یک صفحه خاص هدایت کنید. این روش جذاب در اینستاگرام برای صفحه های Business یا همان کسب و کار در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این روش، ادسنسور برای تبلیغات در اینستاگرام از روش افزایش فالور واقعی نیز استفاده می کند.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اما بپردازیم به روش بسیار جدید و نوپا البته در ایران یعنی همان : اینفلوئنسر مارکتینگ!

اینفلوینسر مارکتینگ به معنای بازاریابی از طریق چهره های تاثیرگذار و معروف است. این مدل تبلیغات اینترنتی از جمله روش های محبوب به شمار می آید. در واقع در این روش، چهره های محبوب و مشهور هستند که به تولید محتوا برای کسب و کارها می پردازند. این روش به دلیل نوپا بودن در ایران، بیشتر در شبکه های اجتماعی اینستاگرام کاربرد دارد.

شرکت تبلیغاتی و بازاریابی تپسل

تپسل، تبلیغات تلگرام

شرکت تبلیغاتی تپسل، یک شبکه‌ی هوشمند تبلیغات دیجیتال است. این شبکه برای اولین بار کار خود را با تبلیغات ویدئویی شروع کرد و بعدها دامنه فعالیت خود را گسترش داد. تپسل در واقع به طور کامل و جامع تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهد. ما در زیر به بخشی از این خدمات اشاره خواهیم کرد:

خدمات دیجیتال مارکتینگ

 • استراتژی بازاریابی: در این روش تپسل با آشنایی و شناخت محصول و کسب و کار مشتری، استراتژی مدون و مشخصی را برای بازاریابی اینترنتی طراحی می کند. یکی از شعارهای شرکت تپسل این است که این روش های تبلیغات طراحی شده، عملی و قابل اجرا هستند.
 • قیف بازاریابی: تپسل با شیوه های نوین و کارآمد خود سعی می کند که بازدیدکننده ها را به مشتریان وفادار تبدیل کند.
 • داشبورد آنالیز آمار کمپین‌ها: توسط این قسمت، کاربران می توانند به طور شفاف از عملکرد کمپین های تبلیغاتی خود گزارش تهیه کرده و داده های به دست آمده را آنالیز کنند.
 • روندها و سگمنت‌های پویا : در این روش، فرآیندهایی برای بازاریابی با توجه به رفتار مشتری تدوین و ارائه می شود تا به صورت اتوماتیک انجام شود.
 • ریمارکتینگ (بازاریابی مجدد): این روش برای بازگشت و جذب مجدد مشتریانی است که یک بار به عنوان بازدیده کننده از سایت یا شبکه اجتماعی بازدید کرده اند.

در کنار تمامی موارد ذکر شده، کارشناسان تپسل نیز می توانند در زمینه بازاریابی، مشاوره هایی را ارئه دهند.

خدمات تبلیغات موبایلی

همان طور که از نام آن پیداست این نوع تبلیغات، نوعی از تبلیغات اینترنتی است که در صفحه موبایل نمایش داده می شود. این تبلیغات به طور گسترده می تواند ارسال یک متن از طریق پیامک یا تبلیغات کلیکی یا نصبی در صفحات وب، اپلیکیشن‌ها و یا بازی‌های موبایلی باشد.

تبلیغات ویدئویی مبتنی بر پاداش 

در این روش تبلیغاتی، کاربر یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه را مشاهده می کند و جایزه ای که قبلا ناشران تعیین کرده اند را دریافت می کنند. این مدل تبلیغاتی مناسب اپلیکیشن‌های با پرداخت درون‌برنامه‌ای است. این روش تبلیغاتی به علت دریافت جایزه محبوب تر است.

تبلیغات بینابینی

این نوع تبلیغات از جمله تبلیغاتی است که بدون انتخاب کاربر و هنگام استفاده از اپلیکیشن برای کاربرنمایش داده می شود. در این روش در صورت گذشت 5 ثانیه از شروع ویدئو در صورتی که کاربر تمایلی به ادامه تماشا نداشته باشد می تواند انصراف را زده و از صفحه خارج شود.

این روش معایب و محاسنی دارد. از محاسن این روش این است که چون پخش ویدئو به انتخاب ناشر است و نه کاربر میزان درگیری کاربران با تبلیغات بالاست. اما چون امکان انصراف از تماشای ویدئو برای کاربران وجود دارد، محتوای تبلیغاتی به طور کامل دیده نمی شود.

تبلیغات پیش نمایشی 

در این روش قبل از نمایش ویدئوی کامل تبلیغاتی یک ویدئوی 2 دقیقه ای، به عنوان پیش نمایش نشان داده می شود و پس از آن ویدئوی کامل به نمایش گذاشته می شود.

تبلیغات هم نما

در این نوع تبلیغات همانطوری که از نام آن نیز مشخص است، تبلیغات با ظاهر اپلیکیشن هماهنگ و  هم سو می شود، بطوری که از لحاظ تجربه کاربری، نظم صفحه به هم نریزد. این روش به دلیل هماهنگی تبلیغات با ظاهر اپلیکیشن طرفداران زیادی دارد. یکی از مزیت های تپسل، توجه هر چه بیشتر به تجربه کاربری است. در واقع تپسل علاقمندی های کاربران موبایل ایرانی را می شناسد و تبلیغات خود را بر اساس آن ایجاد و مدیریت می کند، که در اینصورت میزان استقبال کاربران هر چه بیشتر از پیش خواهد بود. این شرکت ها در پیام رسان های ایرانی نیز فعالیت می کنند.

 

توصیه های بیست کایی در انتخاب شرکت تبلیغاتی

یک ضرب المثل غربی می گوید اگر 100 دلار داری، 99 دلار آن را برای تبلیغات هزینه کن و یک دلار باقی مانده را سرمایه گذاری کن. این جمله اهمیت هرچه بیشتر تبلیغات را نشان می دهد؛ بنابراین باید در انتخاب نوع تبلیغ و شرکت تبلیغاتی ، خیلی دقیق و سنجیده عمل کنید. ما در این نوشتار تعدادی از کانون های تبلیغاتی مهم را به شما معرفی کردیم، تا بتوانیم شما را در این انتخاب مهم و ضروری کمک کنیم. اگر تجربه همکاری با یک شرکت تبلیغاتی را دارید، آن را با ما در میان بگذارید.

تبلیغات بیستکا

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

محبوب ترین مقالات

bistka support icon

مشاوره رایگان برای تبلیغات

برای داشتن تبلیغات پربازده، به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ما مشاوره کنید

آیدی تلگرام : @Bistka_CRM

در مورد تبلیغات بیستکا سوالی دارید؟

با کارشناسان ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید

پشتیبانی بیستکا در تلگرام @Bistka_Crm
ارتباط با بیستکا