معرفی کانال های میلیونی تلگرام برای تبلیغات تلگرامی

معرفی کانال های میلیونی تلگرام برای تبلیغات تلگرامی
نوشته شده توسط : امیر مرادنژاد

فهرست مطالب

معرفی کانال های پر طرفدار تلگرام

در این قسمت به معرفی کانال های پر مخاطب تلگرام که سفارش تبلیغات در تلگرام را قبول می کنند، می پردازیم. با اینکه  تبلیغات تلگرام به ویژه تبلیغات بازدیدی تلگرام در این کانال ها شامل هزینه زیادی می شود، با این حال بازدهی قابل قبول آن ها باعث می شود تا نتیجه شما را راضی نگه دارد.

همه تبلیغات تلگرامی با یک هدف مشترک انجام می شوند؛ بازدهی. بهترین راه برای داشتن بازدهی بالا، انجام تبلیغات بازدیدی تلگرام در کانالهای پر طرفدار است. برخی فکر می کنند که اگر کانال تلگرامی اعضای زیادی داشته باشد جز کانالهای پر طرفدار است. در حالیکه زیاد بودن تعداد اعضای کانال ها کافی نیست! و تنها کانال هایی بازدهی بالا دارند که علاوه بر تعداد اعضا، محبوبیت دارند. 

چرا باید در کانال های محبوب تلگرامی تبلیغ کرد؟

آشنایی با کانال های میلیونی تلگرام و اسم کانال برای تلگرام در بیستکا

 این سوالی است که در ذهن بسیاری از مدیران نا آشنا به فضای اینترنت مطرح می شود. در این بخش از وبلاگ تبلیغات بیستکا میخوایم به این چالش جواب دهیم. با بیستکا همراه باشید.

هنگامی که لیست پر مخاطب ترین کانال های تلگرام را مشاهده می کنید، متوجه می شوید که محبوبیت یک کانال باعث می شود ا کاربران آن با علاقه بیشتری پست های کانال را دنبال کنند و به خاطر اعتبار کانال، به پست های تبلیغاتی اعتماد بیشتری داشته باشند. معرفی کانال به دوستان خود از جمله کارهایی است کاربران در صورت دوست داشتن یک کانال انجام می دهند. 
برای تشخیص محبوب ترین کانال های تلگرام باید معیار های مختلفی را سنجید. اولین معیار تعداد اعضای کانال است. معیار بعدی میزان بازدید یک پست در یک ساعت گذشته است. هر چه تعداد بازدید پست در یک ساعت گذشته بیشتر باشد، آن کانال پر بازده تر است.

کانال معرفی کانال های تلگرام زیادی وجود دارد که به معرفی کانال های پرجمعیت تلگرام می پردازند، اما باید توجه داشت که بسیاری از این کانال ها تبلیغات تلگرام انجام نمی دهند. در ادامه به معرفی کانال های پرطرفدار تلگرام که سفارش تبلیغات تلگرامی می پذیرند، می پردازیم.

 محبوب ترین کانال های تلگرام و بانک جامع کانال تلگرام، پرطرفدارترین کانال های تلگرام در تبلیغات بیستکا

1. کانال ملوبیت

آدرس کانال : @melobit

تعداد اعضای کانال : 3045964

رتبه بزرگرترین کانال تلگرام که تبلیغات تلگرامی انجام می دهد به کانال تلگرامی ملوبیت تعلق می گیرد. ملوبیت یکی از پر جمعیت ترین کانال های تلگرام است که محتوای آن را ترانه ها تشکیل می دهند. هر ترانه ای که در کانال قرار می گیرد شامل 3 پست است. پست اول عکس کاور و معرفی ترانه، پست دوم دموی ترانه و پست سوم نسخه کاملی از ترانه قرار می گیرد.

 2. کانال دنیای ترانه

آدرس کانال : @dtaraneh

تعداد اعضای کانال : 2458275

یکی دیگر از محبوب ترین کانال های تلگرام، کانال دنیای ترانه است. محتوای این کانال تلگرام نیز مانند کانال ملوبیت ترانه است و دقیقا پست ها با همان ساختار ملوبیت در کانال قرار می گیرند. در بحث معرفی کانال آهنگ، همواره کانال ملوبیت و دنیای ترانه صدر نشین هستند.

3. کانال آخرین خبر

آدرس کانال : @akharinkhabar

تعداد اعضای کانال : 2272727

وقتی به معرفی کانال های خبری تلگرام می پردازیم، کانال آخرین خبر این کانال تلگرامی، پر جمعیت ترین کانال خبری تلگرام است که جدیدترین خبر های روز را در کانال خود منتشر می کند.

4. کانال خبر فوری

آدرس کانال : @akhbarefori

تعداد اعضای کانال : 2068684

پر واضح است که نیازی به معرفی کانال خبری فوری نیست! یکی از پرطرفدار ترین کانال های تلگرام که بارها اسم آن را شنیده اید کانال خبر فوری است. محتوای این کانال را جدیدترین اخبار لحظه به لحظه ایران و جهان تشکیل می دهد. این کانال با پوشش دادن انواع خبر ها به صورت خلاصه توانسته است به یکی از محبوب ترین کانال های تلگرامی تبدیل شود.

5. کانال خنده آباد

آدرس کانال : @khandehabadd

تعداد اعضای کانال : 1857727

در بین کانال های جوک تلگرام، کانال خنده آباد پر جمعیت ترین کانال تفریحی و سرگرمی است که تمام پست های آن جوک و طنز است و کاربران می توانند ساعات زیادی را در این کانال گذرانده و شاد شوند.

6. کانال گلین گلین

آدرس کانال : @gilin_gilin

تعداد اعضای کانال : 1797447

اگر دنبال یک کانال تلگرام خنده دار هستید ما به شما کانال گلین گلین را پیشنهاد می کنیم. کانال گیلین گیلین یک از پر مخاطب ترین کانال های تلگرام است که تمرکز آن بیشتر بر روی پست های سرگرمی و خنده است. این کانال موضوعات روز را به شکل استادانه ای تبدیل به طنز و شوخی کرده و منتشر می کند. طنز جالبی که در پست های این کانال است باعث محبوبیت این کانال تلگرامی شده است.

7. کانال اخبار روز ایران

آدرس کانال : iranfnews@

تعداد اعضای کانال :1724050

همانطور که از نام کانال مشخص است محتوای این کانال را اخبار روز ایران و اخبار خارجی که در ارتباط با ایران هستند تشکیل می دهند. بیشتر پست های این کانال را اخبار سیاسی و اقتصادی تشکیل می دهند؛ از این رو این کانال توانسته است مخاطبان زیادی را جذب کرده و بین کاربران محبوب باشد.

8. کانال گیزمیز

آدرس کانال : gizmiztel@

تعداد اعضای کانال : 1689466

بی شک محبوب ترین و پرطرفدارترین کانال تلگرام، کانال گیزمیز است. حتی برخی فکر می کنند که کانال گیزمیز، بزرگترین کانال تلگرام دنیا است، که البته اینطور نیست. کانال گیزمیز همه موضوعات را پوشش داده و برای هر موضوعی که از ذهن کاربران می گذرد، پست تولید کرده است.

این کانال تلگرامی به واسطه قدمتی که در بین کانال های سرگرمی دارد، اعتبار زیادی در بین مردم کسب کرده است و توانسته اعتماد کاربران را جلب کند. همین موضوع باعث شده است که هزینه تبلیغات در کانال گیزمیز و همچنین بازدهی تبلیغات در آن بسیار بالا باشد. 

 

  کانال تلگرام و پر بیننده ترین کانال تلگرام بیستکا

9. کانال خبر ویژه

آدرس کانال : midanesti@

تعداد اعضای کانال : 1669051

همانطور که از اسم کانال مشخص است، این کانال خبرهای برگزیده سایر کانال های خبری را دستچین کرده و به کاربران خود ارائه می کند. اخبار حاشیه ای یا غیر مهم در این کانال جایی ندارند. سفارش تبلیغات تلگرامی در این کانال، مانند همه کانال های خبری تلگرام، پربازده خواهد بود.

10. کانال میدانستی

آدرس کانال : midanesti@

تعداد اعضای کانال : 1656442

این کانال جواب خیلی از سوالاتی که ممکن است از ذهن کاربران بگذرد را به طور کوتاه و جذابی داده است. محتوای منحصر به فردی که این کانال تولید می کند باعث شده است که کاربران زیادی را به خود جذب کند.

11. کانال ترفند ها

آدرس کانال : niazcom_ir@

تعداد اعضای کانال : 1605002

یکی از کانال های برگزیده تلگرام که طرافداران زیادی دارد کانال تلگرامی ترفند ها است. این کانال برای هر مشکلی راه حلی سریع و آسان ارائه کرده است. محتوای خاصی که این کانال تولید می کند باعث شده است که همه کاربران در طول روز چندین بار این کانال را چک کنند.

12. کانال آپارات

آدرس کانال : Aparat_Tv@

تعداد اعضای کانال : 1460976

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که این کانال هیچ ارتباطی با سایت آپارات نداشته و کانال رسمی سایت آپارات نیست! با این حال کانال آپارات یکی از معروف ترین کانال های تلگرام است که هشتاد درصد محتوای آن را محتوای ویدیویی تشکیل می دهد. این کانال نیز از کانال های پر طرفدار تلگرام است.

13. کانال هواداران پرسپولیس

آدرس کانال : Perspolis@

تعداد اعضای کانال : 1407898

این کانال بزرگترین کانال هواداری پرسپولیس است. در کانال ورزشی پرسپولیس می توان همه اخبار و حواشی مربوط به این تیم را دنبال کرد. در حال حاضر، این کانال بزرگترین کانال ورزشی ایران است و می تواند در کمترین مدت زمان بیشترین تعداد بازدید را بگیرد.

لازم به ذکر است که تعرفه های تبلیغ در کانال های ورزشی تلگرام گران است اما بازدهی این کانال ها شما را راضی خواهد کرد.

14. کانال مرسی تی وی

آدرس کانال : mer30tv@

تعداد اعضای کانال : 1253353

هر چیز که فکر کنید در این کانال تلگرامی پیدا می شود! از پخش موزیک جدید گرفته تا دستور آشپزی و جوک! این کانال برای هر سلیقه ای یک پست جذاب دارد.

15. کانال ورزش 3

آدرس کانال : varzesh3@

تعداد اعضای کانال : 1244607

شناخته شده ترین کانال تلگرام ورزشی، کانال ورزش 3 است. برخلاف سایر کانال های ورزشی تلگرام که همگی توجه ویژه ای به فوتبال دارند، این کانال اخبار همه رشته های ورزشی را پوشش می دهد. به همین دلیل طرفداران آن محدود به یک قشر خاص یا هوادارن یک تیم نمی شوند.

اعتبار برند ورزش 3 تا حدی است که، هزینه تبلیغات تلگرامی در کانال ورزش 3، گران تر از سایر کانال های ورزشی تلگرام است.

16. کانال آکادمی ترانه

آدرس کانال : tgacademy@

تعداد اعضای کانال : 1134332

برخلاف نام کانال که مربوط به ترانه و موزیک است، این کانال همه نوع محتوایی را منتشر می کند. اما در لا به لای پست های آن می توان بریده هایی از ترانه و همچنین موزیک هایی برای دانلود نیز پیدا کرد.

   کانال تلگرام و پر بیننده ترین کانال تلگرام بیستکا

17. کانال اخبار منتخب

آدرس کانال : akhbar_montakhab@

تعداد اعضای کانال : 1130275

این کانال هم همانند کانال خبر ویژه، برگزیده اخبار سایر کانال های خبری تلگرام را انتخاب کرده و در کانال خود منتشر می کند. مزیت رقابتی که این کانال ایجاد کرده است تگ هایی است که زیر هر پست استفاده می کند. در زیر هر پست، منبع خبر به همراه دسته بندی خبر مشخص شده است. برخلاف سایر کانال های خبری، این کانال اخبار سیاسی را نیز منتشر می کند که همین موضوع باعث شده است یکی از محبوب ترین کانال های خبری تلگرام باشد.

18. کانال استقلال

آدرس کانال : esteghlalpage@

تعداد اعضای کانال : 1113550

این کانال بزرگترین کانال ورزشی استقلال است که توسط هواداران این تیم مدیریت می شود. این کانال اخبار لحظه به لحظه تیم استقلال را منتشر می کند و یکی از محبوب ترین کانال های هواداری این تیم است. بعد از کانال هواداران پرسپولیس، کانال هواداران استقلال در تلگرام پرجمعیت ترین کانال هواداری است.

19. کانال هواداری پرسپولیس

آدرس کانال : irperspolis@

تعداد اعضای کانال : 1049659

این کانال، دومین کانال رسمی هواداران پرسپولیس است که اخبار لحظه ای این تیم را منتشر می کند. لازم به ذکر است که کانال های هواداری نسبت به کانال های رسمی باشگاه های ورزشی پر طرفدار تر بوده و اخبار بیشتری را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند.

 20. کانال صرفا جهت اطلاع

آدرس کانال : serfan_jahate_ettela@

تعداد اعضای کانال : 1038607

اولین چیزی که با شنیدن نام این کانال به ذهن می رسد، برنامه خبری 20:30 است؛ اما کانال تلگرامی صرفا جهت اطلاع هیچ ارتباطی با این رسانه ندارد. با این حال پوشش دهی خبری این کانال و همچنین تشابه اسمی آن باعث شده است تا کاربران زیادی جذب آن شده و یکی از محبوب ترین کانال های تلگرام باشد.

 21. کانال طب معجزه گر سنتی

آدرس کانال : samenteb@

تعداد اعضای کانال : 1029316

کانال طب سنتی معجزه گر، بهترین کانال طب سنتی در تلگرام است که درمان هر دردی را می توان در آن پیدا کرد. این کانال پرجمعیت ترین کانال دانستنی های پزشکی است که توانسته اعتماد کاربران را جلب کرده و جایگاه ویژه ای بین کاربران داشته باشد.

 22. کانال مجله آیا می دانید؟

آدرس کانال : RazCom@

تعداد اعضای کانال : 1017402

به جرات می توان گفت که این کانال، یکی از بهترین کانال های تلگرامی است که باعث افزایش سطح اطلاعات عمومی کاربران می شود. این کانال به کاربران خود اطمینان داده است که تمامی مطالب آن معتبر است و اگر صحت مطلبی زیر سوال برود به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد. این کانال در لیست پر مخاطب ترین کانال های تلگرامی قرار دارد.

23. کانال بهترین های پارسی

آدرس کانال : BESTPER@

تعداد اعضای کانال : 1006536

این کانال با انتشار پست های ویدیویی و پوشش موضوعات مختلف توانسته در لیست پر مخاطب ترین کانال های تلگرام قرار گیرد. در این کانال می توان ساعت ها چرخید و سرگرم شد. کاربرانی که عادت به دیدن پست های ویدیویی دارند، ارتباط خوبی با این کانال برقرار می کنند.

 

توصیه های بیست کایی در معرفی کانال 

در این مقاله به معرفی کانال های میلیونی تلگرام پرداختیم؛ بی شک کانال های میلیونی تلگرام بهترین کانال ها برای تبلیغات هستند. بسیاری از کاربران فکر می کنند که بین کانال های میلیونی تلگرام، هر چه تعداد اعضای کانال بیشتر باشد، بازدهی آن بیشتر است. در حالیکه تبلیغات بیست کا نشان داده است که تعداد اعضا تعیین کننده بازدهی نیست و میزان محبوبیت و اعتماد کاربران به کانال ها باعث افزایش بازدهی می شود.

دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن دیدگاه وارد نشده است

محبوب ترین مقالات

bistka support icon

مشاوره رایگان برای تبلیغات

برای داشتن تبلیغات پربازده، به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ما مشاوره کنید

آیدی تلگرام : @Bistka_CRM

در مورد تبلیغات بیستکا سوالی دارید؟

با کارشناسان ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید

پشتیبانی بیستکا در تلگرام @Bistka_Crm
ارتباط با بیستکا