آموزش رایگان تبلیغات

مقالات بیستکا به شما کمک می کند تا بازدهی بیشتری در تبلیغات داشته باشید

آموزش لایو اینستاگرام

آموزش لایو اینستاگرام و تنظیمات پخش ویدیوی زنده در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پر بازدید است که قابلیت های جذابی دارد. یکی از قابلیت های اینستاگرام لایو استوری یا پخش ویدیوی زنده برای فالور ها است. بینندگان لایو استوری ها علاوه بر مشاهده ویدیوی در حال پخش می توانند سوالات خود را بپرسند. در این مقاله به آموزش لایو اینستاگرام و فعال سازی آن می پردازیم.

تماس تصویری، تبلیغات بیستکا

تماس تصویری، چت ویدیوی در ایمو و تانگو و ویدوگرام

امکان تماس تصویری یکی از جذاب ترین ویژگی های پیام رسان ها است. برای انتخاب “بهترین تماس تصویری” یا به عبارت دیگر “بهترین برنامه چت تصویری” باید استانداردهایی را در نظر بگیرید و نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید. با استفاده از مطالب این مقاله می توانید بهترین نرم افزار را انتخاب کنید.

ویدئو مارکتینگ چیست؟، بازاریابی ویدئویی

جذب اعتماد مخاطبان با ویدیو مارکتینگ

یکی از موثر ترین روش های دیجیتال مارکتینگ، ویدیو مارکتینگ است. ویدیو مارکتینگ علاوه بر این که خود به تنهایی یک روش محسوب می شود در سایر روش های تبلیغات نیز کاربرد دارد. امروزه استفاده از ویدیو برای تبلیغات به یک رویکرد کلیدی تبدیل شده است.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ و تبلیغات با ایمیل و روش های بهبود کیفیت ایمیل های تبلیغاتی

ایمیل مارکتینگ یکی از حوزه های دیجیتال مارکتینگ است که صرفا به معنای ارسال ایمیل انبوه برای معرفی یا تبلیغات محصول نیست بلکه یکی از ارزان ترین انواع بازاریابی است که برای “گسترش تعامل و ارتباط بین مشتریان و برند” استفاده می شود.

مدیریت تجربه مشتری و راه های و تجربه مشتری، تبلیغات بیستکا

تجربه مشتری و راه های مدیریت تجربه مشتری Customer Experience

با خلق و بهبود تجربه مشتری در یک سازمان، می توان به تعداد مشتریان راضی و وفادار اضافه کرده و به این ترتیب سود سازمان را افزایش و هزینه تبلیغات را کم کرد، چرا که مشتریان با داشتن یک تجربه خوب تبلیغات لازم را انجام خواهند داد.

سکرت چت تلگرام، تبلیغات بیستکا

امنیت چت با سکرت چت تلگرام ( چت محرمانه)، آموزش سکرت چت

سکرت چت تلگرام با داشتن امنیت بالا، امکان ایجاد یک چت خصوصی دو نفره با حفظ حریم شخصی هر دو طرف فراهم میکند. در سکرت چت حتی امکان اسکرین شات گرفتن از صفحه نیز وجود ندارد و کاربران می توانند تایمر حذف خودکار پیام را در سکرت چت فعال کنند.

هک رشد، خالق رشد، تبلیغات بیستکا

هک رشد (Growth hacking)- هکر رشد کیست؟

موفقیت هر کسب و کاری به استفاده از روش های خلاقانه برای جذب مشتری وابسته است و این همان ایده هک رشد است. هک رشد در واقع یک ابزار نیست بلکه یک مدل ذهنی است.

فراخوان عمل، call to action، تبلیغات بیستکا

فراخوان عمل یا call to action در تبلیغات موثر

فراخوان عمل یا Call To Action فرآیندی است که کاربر را به انجام کاری فراخوان می کند. این دکمه کوچک نقش اساسی در بازاریابی دیجیتال دارد، شما با طراحی درست و به جای این دکمه می توانید سرنخ های زیادی را به مشتری تبدیل کرده و نرخ تبدیل سایت خود را افزایش دهید.

تاریخچه ی تلگرام، تلگرام x، تلگرام طلایی، تبلیغات بیستکا

تلگرام طلایی تلگرام بدون فیلتر، تاریخچه تلگرام و تفاوت های آن با تلگرام X

به دنبال فیلترینگ این پیام رسان از دهم اردیبهشت امسال بسیاری از کاربران به استفاده از نسخه های غیر رسمی این اپلیکیشن روی آوردند.

دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات بیستکا

دیجیتال مارکتینگ

با به توجه به سرعت پیشرفت دنیای دیجیتال، بازاریابی دیجیتال نیز دچار تغییرات اساسی شده است. ما در این مقاله به رویکردهای پیش روی دیجیتال مارکتینگ در سال 2019 اشاره کرده ایم.

تبلیغات اینترنتی، تبلیغات کانال تلگرام، تبلیغات بیستکا

هزینه تبلیغات – قیمت تبلیغات و تبلیغات رایگان تلگرام

در این مقاله چند کانال پر جمعیت از تلگرام معرفی شده است که کار تبلیغات نیز انجام می دهند. تعرفه تبلیغات در این کانال های تلگرامی به تفکیک نوع پست و زمان انتشار آن، ذکر شده است.

تلگرام، حذف تلگرام، تبلیغات بیستکا

حذف تلگرام-حذف اکانت تلگرام و حذف کانال و دیلیت مخاطب در تلگرام

گاهی نیاز است در تلگرام، کانال، پیام های ارسالی، مخاطبانتان یا حتی کشتان را پاک کنید. اما برای هرکدام از اینها باید مقاله جداگانه بخوانید. ما در این مقاله از بیستکا کار شما را راحت و همه اینها را در یک جا خلاصه کرده ایم.

قیف فروش، تبلیغات بیستکا

قیف فروش و طراحی قیف فروش بازاریابی، چرخه حیات مشتری

قیف فروش پروسه یا فرآیندی است، که سرنخ های و افراد راغب را طی مراحلی به مشتری واقعی تبدیل می کند. در این مقاله انواع مشتری ها در قیف فروش ذکر شده است. و همچنین مراحل طراحی قیف فروش در 7 مرحله ذکر شده است.

ممبر تلگرام، افزایش ممبر تلگرام، تبلیغات بیستکا

افزایش ممبر تلگرام – ترفندهای افزایش اعضای کانال تلگرام

کانال های تلگرام فرصت مناسب برای تبلیغات و معرفی کسب و کارها است. یکی از دغدغه های اصلی مدیران کانال ها افزایش کاربران کانال است. در این مقاله 9 روش برای افزایش اعضای کانال های تلگرامی را به شما معرفی می کنیم.

کانال سروش

کانال سروش و معرفی کانال های پر مخاطب

پیام رسان ایرانی سروش، یکی از پیام رسان های داخلی و پر طرفدار است. به دلیل شباهت زیاد این پیام رسان به تلگرام بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است. ما در این مقاله شما را با کانال های پر جمعیت این پیام رسان داخلی آشنا خواهیم کرد.

در مورد تبلیغات بیستکا سوالی دارید؟

با کارشناسان ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید

پشتیبانی بیستکا در تلگرام @Bistka_Crm
ارتباط با بیستکا